Stumdomos sistemos

Populiarėjant nedidelės kvadratūros namams – ypač aktyviai populiarėja ir stumdomos durys, kurios ne tik padeda sukurti modernią slankiojančių durų sistemą, tačiau tuo pačiu džiaugtis durimis, kurios neatsidaro į priekį arba atgal, tad padeda sutaupyti daug vietos. Plačiai atsidarinėjančios terasų durys reikalauja apgalvotai susidėti namų baldus, kadangi reikia pasirūpinti erdve, kuri skirta durims darinėti. Visgi, stumdomos durys – geriausia alternatyva, kuri dažniausiai pasirenkama terasoms arba balkono durims montuoti.

Stumdomos durų sistemos gaminamos iš itin tvirtų bei ilgaamžių medžiagų, kurios užtikrina, kad darinėjimas bus patogus, nekils grėsmė durų dėvėjimusi. Didelis papildomas privalumas, kad šio tipo durys labai lengvai darinėjasi, tad paaugę vaikai taip pat nesunkiai atsidarys duris ir pateks į kitą patalpą arba lauką. Dėl itin aukštos kokybės technologijų kuriamos durys atitinka išrankiausius standartus, jos lengvai darinėjasi, atrodo puikiai. Juolab, durys labai tvirtos, tad net ir dažnas darinėjimas joms nėra žalingas. Durų uždarymo metu, kai jos pasiekia stabilią poziciją, durys tarsi įsistato į reikalingą vietą, taip įtvirtindamos savo poziciją. Galite būti ramus, kad didelio vėjo arba audros metu durys bus stabiliai savo pozicijoje.

Į duris, siekiant papildomos apsaugos, montuojamas ir specialius užraktas, kuris leidžia savo namuose jaustis dar saugiau. Paprasčiausiai palenkus rankeną žemyn – durys užsirakina, jas galima atsidaryti tik atlenkus rankeną. Taip pat greta durų montuojama ir papildoma kodinė sistema, kuri leidžia užsitikrinti dar didesnę ir dar efektyvesnę apsaugą.

Susidomėjote stumdomomis durimis? Pirmasis etapas – projektavimas. Susisiekite su mumis, aptarsime idėją, išmatuosime skaičius, apgalvosime smulkmenas, kurios gali užtikrinti, kad stumdomos durys pranoks Jūsų poreikius. Antrasis etapas – gamyba, kurios metu naudojamos kokybiškos medžiagos ir kokybiškos priemonės, kurios padeda gamybos darbus atlikti greitai ir paprastai. Galiausiai – montavimas. Mūsų profesionalai pasirūpins viskuo, tad klientui teliks ramiai laukti, kol jo namus papuoš išskirtinio dizaino, itin tvirtos ir labai lengvai stumdomos durys.

Užtikriname, kad dirbsime tol, kol klientas galiausiai leidžia patenkintas gautu rezultatu. Gyvenkite tokiuose namuose apie kokius visada svajojote!