Plastikiniai langai Šiauliai

Plastikiniai langai Šiauliai – populiariausias pasirinkimas. Nors privalumų daug, svarbiausias – puikus kainos bei kokybės santykis. Vertinant ilgaamžiškumą, funkcionalumą bei paskiriamą investiciją – per visą langų gyvavimo istoriją neteko turėti tokio ergonomiško bei puikaus pasirinkimo.

A ir A+ klasės langai 

Tai modernūs plastikinių profilių langai kurie žymiai sumažina bet kokio namo energijos sąnaudas. Plastikiniai langai, kurių profilių plotis nuo 82mm iki 86mm, nuo 6 kamerų iki 9 kamerų konstrukcijoje puikiai išnaudojamos oro izoliacinės savybės ir tai užtikrina geriausią šilumos izoliaciją. Be to, montuojamos papildomos tarpinės leidžia dar labiau pagerinti izoliacines langų savybes. Patalpos mikroklimatas būna malonus bet kokiu oru. Dar daugiau: akivaizdžiai sumažėja išlaidos šildymui žiemos metu. Švelniai suapvalinti profiliai puikiai tinka įvairių stilių pastatams – tiek moderniems naujos architektūros statiniams, tiek renovuojamiems senos statybos namams. Langai yra labai tvirtos konstrukcijos, ekologiški – juose nėra švino, nes jie stabilizuoti kalcio-cinko junginiais.

Plastikiniai langai Šiauliai
PLASTIKINIS PROFILIS Veka Softline-82 Wital Prestige Therm
Profilio kilmės šalis Vokietija Lenkija
Profilio klasė A A-B
Profilio plotis 82mm 86mm
Lango kamerų skaičius 7-kameros 6-kameros
Lango šilumos savybės 0,75 W/m2K 0,74 W/m2K
Stiklo paketo storis 52mm 52mm
Paketo šilumos savybės 0,5 W/m2K 0,5 W/m2K
Garso izoliacija Rw 00db 00db
Oro skverbties 4 – klasė 600PA 4 – klasė 600PA
Nelaidumas vandeniui 4 – klasė 600PA 4 – klasė 600PA
Atsparumas vėjo apkrovai C3/B3 – klasė C3/B3 – klasė

Klasikiniai langai tai plastikiniai langai  kurių profilių plotis nuo 70mm iki 82mm. Plastikinių profilių kamerų skaičius nuo 5 iki 6. Profilių sistema, skirta pramonės objektams, daugiabučių namų renovacijoms ir visuomeninės paskirties pastatams. Profilio dizainas ir techninės savybės buvo sukurtos atsižvelgiant į Lietuvoje vyraujančias oro sąlygas. Mūsų vertinimu tai – šiluminės ir garso izoliacinės savybės už prieinamą kainą. Tai idealus sprendimas kiekvienam būstui. Veiksmingas triukšmo slopinimas yra būtina sąlyga gerai savijautai ir sveikatai. Jūsų namai taps puikia vieta visiems, kurie vertina šilumą, tylą ir ramybę.

Plastikiniai langai Šiauliuose
PLASTIKINIS PROFILIS Veka Efecline Wital Prestige
Profilio kilmės šalis Vokietija Lenkija
Profilio klasė A B
Profilio plotis 70mm 70mm
Lango kamerų skaičius 5-kameros 6-kameros
Lango šilumos savybės Nuo 1,4 iki 0,0 W/m2K Nuo 1,3 iki 0,95 W/m2K
Stiklo paketo storis 24mm – 42mm 24mm – 36mm
Paketo šilumos savybės Nuo 1,1 iki 0,6 W/m2K Nuo 1,1 iki 0,9 W/m2K
Garso izoliacija Rw 33db 33db
Oro skverbties 4 – klasė 600PA 4 – klasė 600PA
Nelaidumas vandeniui 4 – klasė 600PA 4 – klasė 600PA
Atsparumas vėjo apkrovai C3/B3 – klasė C3/B3 – klasė

Plastikiniai langai Šiauliai – patvarumas bei ilgaamžiškumas

Plastikiniai langai tikrai gali būti pavadinami pačiais ilgaamžiškiausiais ir patvariausiais langais į kuriuos investavus galėsite ilgą laiko tarpą nesukti galvos ne tik dėl priežiūros, tačiau ir dėl keitimo. Plastikiniai langai Šiauliai – geriausia investicija į namus. Tai – izoliacinė priemonė, kuri padeda matyti aplinkinį pasaulį, atrodo labai puikiai, nesunkiai gali būti priderinami labai skirtingo stiliaus bei konstrukcijų namuose.

Plati stilių gama

Daugelis klaidingai galvoja, kad plastikiniai langai – monotoniški, neestiškai. Plastiko galimybės – neribotos, tad langai gali atryti kaip mediniai, puikiai tinka klasikinio stiliaus namuose, skoningų pasiūlymų turime ir moderniuose namuose, galiausiai, rinkitės paprastus arba rinkitės išskirtinius. Kokie langai geriausiai tinka Jūsų namuose? Juk suderinti funkcionalumą su estetika taip paprasta!

Kai norisi kokybės – plastikiniai langai Šiauliai yra geriausias pasirinkimas. Kokybė, kuri patenkins ir Jūsų, ir piniginės poreikius!