Šarvuotos durys

Kaip nepasimesti dabartinėje durų pasiūlos gausybėje ir išsirinkti tinkamiausias šarvuotas duris? Visų pirma, reikėtų pažymėti, kad universalaus pasirinkimo kiekvienam vartotojui nėra. Vieniems reikia nematytos, tiesiog fantastiškos estetikos, kitiems reikia visapusiškos apsaugos, kurią gali garantuoti kokybiškos šarvuotos durys kurių tvirta metalinė konstrukcija, vyriai su atraminiais guoliais užtikrins patogų ir ilgalaikį eksploatavimą. Durys pasižymi gera šilumine ir garso izoliacija. Tai užtikrinama gamyboje naudojant kokybišką akmens vatą ir guminę tarpinę.

Patikima spyna – svarbus durų saugumo kriterijus, todėl į  duris dedamos patikimos seifinės arba cilindrinės SECUREMME ar ABLOY, ASSA spynos. Norint užtikrinti saugumą praveriant duris.

Platus apdailos spalvų pasirinkimas padės duris priderinti prie kiekvieno būsto interjero. Atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, durys gaminamos įvairių matmenų. Taip pat klientai gali rinktis duris su metalinėmis vyrių ir slenksčio apdailomis. Tokia apdaila durims suteiks ypatingą estetinį vaizdą bei užtikrins atsparumą mechaniniams pažeidimams.

Durys skirtos naudoti lauko sąlygomis, danga atspari atmosferos poveikiui. Durys padengtos afrikietiško medžio plokšte OKOUME. Siūlome tik aukščiausios kokybės sertifikuotas spynas. Durys gali būti su stiklo paketu.

OKOUME:

Plokštės paviršius yra iš okoume (gabonmedis – Afrikoje augantis medis, naudojamas laivų gamyboje) lukšto, apačia iš tos pačios medienos, tačiau kitokio apdirbimo. Vidurinis plokštės sluoksnis taip pat yra iš okoume medienos, tačiau, priklausomai nuo plokštės storio, vidurinė dalis gali būti iš vieno sluoksnio arba trijų. Tarpiniai plokštės sluoksniai yra iš minkštesnės medienos mahagoni (raudonmedis).

Plokščių gamyba:

Plokštes gaminame pagal kliento pasirinktus išmatavimus (maksimalus aukštis 2300 mm, plotis 1200 mm), bei pasirinktą frezavimo raštą iš siūlomos raštų įvairovės. Esant pageidavimams, galima sukurti individualų raštą plokštei arba atkurti raštą pagal tam tikrus parametrus.

Šarvo durų apdailinė plokštė impregnuojama, gruntuojama ir lakuojama naudojant profesionalią produkciją. Šios produkcijos dėka, plokštė apsaugoma optimaliausiai:

  • veikia kaip apsaugos priemonė nuo drėgmės, grybelio, pelėsio;
  • stabdo vandens patekimą į apskritimus, kurie atsiranda dėl medienos apdirbimo;
  • užpildo porėtą medienos paviršių;
  • suteikia stiprų apsauginį poveikį prieš nusidėvėjimą.

Plokštės storis – 12mm, apvadų storis – 18mm.

Spalvų paletė:

Siūloma spalvų paletė sudaryta iš keturių spalvų (šviesus ąžuolas, riešutas, raudonmedis, tikas).

(Galima paimti is PDG.lt http://www.pdg.lt/lt/produkcija/dazymas-okoume-plokstes/plokstes-dazymo-spalvos)

( http://www.pdg.lt/lt/produkcija/dazymas-okoume-plokstes/frezavimo-rastai)