Žiemos sodas

Žiemos sodas, žiemos sodaiŽiemos sodas

Unikalus „gamtos kampelis“ Jūsų namuose. Labai dažnai sakoma, kad lietuviai – gamtos žmonės. Deja, dėl nepalankaus oro ir įtempto gyvenimo tempo, daugelis paprasčiausiai nebeturi laiko pabūti gamoje. O taip norisi… Puikia išeitimi tampa žiemos sodas, kurį galite susikurti pagal savo poreikius. Įsivaizduokite mišką, gamtos kampelį, kuris bus toks, kokio norite ir tam nereikia didelių pastangų. Tiesa, prieš įsigyjant augalus, pirmiausia reikia pasirūpinti pačia erdve. O tam jau esame mes!

Žiemos sodas gali būti kuriamas tiek pirmame, tiek kituose aukštuose, pagal poreikius ir priklausomai nuo namo konstrukcijos. Kiekvienas namas yra individualus, tad ir jo erdvių kūrimas reikalauja individualumo. Norėdami susipažinti su konkrečiu mūsų pasiūlymu – susiekite ir sutarsime detales, kartu rasime optimaliausią variantą, kuris geriausiai tenkintų tiek Jūsų, tiek Jūsų namų poreikius.

Ši unikali pastato dalis tarsi sujungia namus ir lauką

Ar esate kada nors sėdėjęs žiemos sode tada, kai lyja arba kai sninga? Daugelis teigia, kad tai neįkainojamas patyrimas. Žinoma, tuo pačiu nejuntate jokio diskomforto, kadangi kokybiškas stiklas apsaugos jus tiek nuo vėjo, tiek nuo lietaus, sniego bei UV spindulių. Tuo pačiu apsaugant nuo nenorimų dirgiklių gausite maksimalią šviesą ir tai leis ne tik jaustis puikiai būnant ne tik „namų sode“, tačiau patalpoje, kuri sujungta su žiemos sodu. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi sutaupyti kuo daugiau šilumos energijos ir tuo pačiu užsitikrinti, kad vasaros metu namuose bus ypač gaivu, neteks justi kaitros. Kokybiškam namų mikroklimatui sukurti pirmiausia reikia pasirūpinti sandariais langais, balkonu bei kitomis erdvėmis. Kuo daugiau atvirų erdvių – tuo daugiau energijos „išleidžiate vėjais“. Taigi, nusprendus namus „dekoruoti‘ žiemos sodu – padidinsite jų vertę net kelis kartus. Žinoma, žiemos sodai gali būti projektuojami ir kaip atskiri statiniai, nebūtina jų jungti prie gyvenamųjų namų arba komercinio tipo pastatų. Beveik visos klientų idėjos gali sėkmingai pavirsti realybe, tik svarbiausia žengti lemtingą žingsnį ir susisiekti su mumis dėl detalių.

Be ribų

Labai didelis žiemos sodų privalumas – jų neribotumas. Tai reiškia, kad galite apsispręsti, kokios spalvos ir kokios formos, kokio stiliaus sodas jums reikalingas. Idėja gana nesunkiai virs realybe. Kol vieni renkasi modernius, labai akį traukiančius sodus, tuo tarpu kiti ieško kažko paprastesnio ir galbūt aplinkos, kurią būtų galima pavadinti tradicine. Galime pasidžiaugti, kad beveik visos klientų svajonės realizuojamos, tad net ir pasakiškiausios idėjos gali virsti realybe. O kai greta stiliaus puikiai priderinamas ir funkcionalumas – žiemos sodas tampa būtinu namų akcentu!

Žiemos sodas – tobulai akimirkai!

  • Įrengimas greitas ir pigus.
  • Platus stilių pasirinkimas.
  • Apsauga nuo nepalankių oro sąlygų.
  • Namų didinimas.
  • Energijos saugojimas.
  • Ilgaamžiškumas.
  • Didesnis saulės energijos patekimas į namus.
  • Profesionalus darbas, puikus kainos bei kokybės santykis.

Kai norisi tobulos erdvės, kurioje galima pamiršti visus rūpesčius – žiemos sodai yra geriausias pasirinkimas. Tobulai akimirkai – tobula erdvė, kurią kiekvienas gali turėti savo namuose.

Patikėkite savo žiemos sodą mūsų komandai!

Žiemos sodas, žiemos sodai