Stiklinimas plastiku

stiklinimas plastikuBalkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema

Balkonų stiklinimą iš stambių plastikinių rėmų pageidauja, tik tie užsakovai, kurie senu įpratimu žada balkoną ar lodžiją paversti sandėliu, darbo kambariu, vaikų žaidimo vieta ar panašia šilta patalpa, kuri tariamai padidins buto plotą.

Balkonų stiklinimas naudojant PVC (plastikinius) profilius – didžiausias šios sistemos privalumas yra tai, kad Lietuvoje išplėtota langų iš plastikinių profilių gamyba. Dėl to nesunku rasti gamintoją kuris pagamins plastikinius balkono rėmus. Kokybiškai pagaminti tai tik puse darbo. Dažniausiai nuo montavimo kokybės, sandarinimo medžiagų, skardinimo lankstomų formų priklauso ar į balkoną nepateks nepageidaujamos drėgmės. Balkonų stiklinimas plastiku yra masyvus, turi geresnes garso izoliacijos savybes ir geriau apsaugo nuo šalčio.

Tik reikėtų neužmiršti, kad balkonas-nešildoma patalpa, todėl norint išvengti stiklų rasojimo reikėtų dažniau vėdinti balkoną, arba įmontuoti vėdinimo mechanizmus ar pagaminti balkono rėmą su vertikaliaja orlaide.

Balkonų stiklinimas kartais panaudojamas kaip kambario padidinimas. Tai gana rizikingas sumanymas (esu patyręs savo kailiu). Neužtenka žinoti plastikinio balkono įstiklinimo kainos nes yra gana daug papildomų išlaidų. Tai išlaidos susijusios su sienų, grindų ir lubų apšiltimo medžiagomis ir darbais. Vamzdynų ir šildymo elementų (radiatorių) perkėlimo darbais. Bet galutinis rezultatas atperka visus sunkumus ir rupesčius (vieną iš rezultatų pamatysite žemiau nuotraukose).