Rėminis stiklinimas aliuminiu

Balkonų stiklinimas rėmine aliuminio sistema

Rėminės aliuminio konstrukcijos būna varstomos ir stumdomos. Stumdomoji sistema gerokai pranašesnė už varstomą, todėl, kad stumdoma dalis neužima balkono ar lodžijos erdvės. Be to, stumdomų sistemų dalis lengva išimti ir išvalyti įsinešus į kambarį, kitaip nei varstomas-kurias valydami lipame aukštai ir rizikuojame savo gyvybe.

Stiklinimas stumdoma aliuminio profilio sistema pasižymi gana aukštu hermetiškumu, kuris reikalingas temperatūrai išlaikyti, bet kartu jos konstrukcija leidžia natūraliai ventiliuoti patalpą, kad išvengti langų rasojimo ir sienų pelijimo. Rėminėje stumdomoje  aliuminio sistemoje visos dalys yra iš aliuminio profilių, todėl įrėmintose konstrukcijose gali buti naudojamas 4mm paprastas arba 4mm grūdintas stiklas.

Nors balkonai iš stumdomų aliuminio sistemų yra brangesni, tačiau tai šiuolaikiška, fukcionali, estetiška, ilgaamžė stiklinimo sistema. Aliuminio profiliai 7 kartus tvirtesni už medinius ir 2-3 kartus-už plastikinius. Tokių balkonų nebereikės nei keisti, nei dažyti. Mieste gyvenantis žmogus turės galimybę bet kada jausti ryšį su gamta.