Aliuminio durys

Aliuminės lauko durys – ilgaamžiškumas, kokybė bei estetika viename! Aliuminės durys pasirenkamos tiek nuosavuose namuose, tiek daugiabučiuose, siekiant apsaugoti komercines arba pramoninės paskirties pastatus. Kadangi aliuminės durys yra pačios tvirčiausios – jos garantuoja saugumą, taip pat, puikią izoliaciją. Aliuminio profilio paviršius dengiamas specialiais dažais, todėl itin platus bei skirtingas durų pasirinkimas užtikrina, jog kiekvienas pagal savo poreikius susiras ir tinkamiausio stiliaus duris. Suprantama, kad jos turi derėti visumoje, tačiau estetika – ne vienintelis privalumas.

  • Iš aliuminio pagamintos lauko durys yra labai tvirtos ir saugios, tad be rakto nepavyks jų atidaryti. Šiais laikais, kai egzistuoja tiek daug inovatyvių namų apsaugos priemonių, labai dažnai pamirštamas efektyviausias ir tuo pačiu paprasčiausias apsaugos būdas. Būtent tokios yra iš aliuminio pagamintos durys, kurias atsidaryti, net ir naudojant modernią techniką, bus labai sunku.
  • Aliuminėse lauko duryse montuojama kokybiška sistema, kuri užtikrina papildomą saugumą. Pavyzdžiui, dvigubos spynos, specialios grandinėles, sklendės bei kiti mechanizmai, kurie leidžia namų savininkams ramiau jaustis.
  • aliuminio pagamintos durys turi dar vieną labai didelį privalumą. Jos labai puikiai izoliuoja garsą. Tai ypač aktualu daugiabučių gyventojams bei nuosavų namų savininkams, kurie gyvena greta judrių gatvių. Garso izoliacijos aspektas padeda gyventi kur kas komfortabiliau bei jaukiau, kadangi ne tik jūs negirdėsite kaimynų, tačiau ir kaimynai negirdės Jūsų.
  • Aliuminės durys taip pat yra dengiamos vandeniui atspariomis medžiagomis, papildomai apsaugo nuo gaisro pavojaus, yra nedegios. Smulkmenos, tačiau atsitikus nelaimei šios smulkmenos gali išgelbėti gyvybes, tad rinkitės visapusiškus ir kokybiškus gaminius.
  • Galiausiai, anksčiau minėta estetika, kadangi galime pasiūlyti labai platų skirtingų aliuminių durų pasirinkimą. Tiek klasikiniams, tiek modernaus stiliaus namams. Akivaizdu, kad estetika ir tvirtumas yra lengvai suderinami, tad pasinaudoti šia galimybe yra būtina.

Pasirinkdami kokybiškas duris užsitikrinsite ir papildomą saugumą.

Jeigu nežinote, kokios durys pačios geriausios Jūsų atveju – susisekite su mumis ir mes padėsime Jums pasirinkti geriausią variantą už tinkamiausią kainą. Kad visi namai būtų saugūs, jaukūs ir tvirti.