Stiklinimas, balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas Šiauliai

Balkonų stiklinimas Šiauliai – komfortabilumo, aukštesnės gyvenimo kokybės, jaukesnių namų garantas, kuriuo džiaugiasi vis daugiau žmonių. Tai puikus pasirinkimas tarnausiantis ir naudą atnešiantis ištisus metus. Pamirškite prilytą, prisnigtą balkoną, kuriame neįmanoma leisti vakarų. Įstiklinus balkoną – jis taps maža terasa, kurioje gerti rytinę kavą bus ypač malonu.

Balkonų stiklinimas kaina – puikus pasirinkimas ieškantiems aukštesnės gyvenimo kokybės, kuri reikalauja vienkartinės investicijos. Balkonų stiklinimas gali būti atliekamas naudojant plastikines bei aliuminines konstrukcijas. Tad priklausomai nuo kiekvieno kliento poreikių bei galimybių – galime rasti konkrečiai jam labiausiai tinkantį pasiūlymą, kuris garantuoja  ne tik komfortą, tačiau ir ilgaamžiškumą.

 • Balkonų stiklinimas Šiauliuose atliekamas naudojant judančias konstrukcijas. Tai reiškia, kad stiklai atsidarys į šonus, nekils problemų norint įsileisti daugiau šviežio oro į namus.
 • Konstrukcijoms gali būti naudojami skirtingo storumo stiklai.
 • Kokybiškai atliktas darbas leis išvengti langų rasojimo ir kintantis mikroklimatas kambaryje suteiks galimybę visada puikiai matyti pro langus.
 • Konstrukcijų priežiūra – paprasta, greita  ir nereikalauja papildomų investicijų.
 • Įstiklinti balkonai puikiai praleidžia šviesą, tad atrodys, kad stiklo nėra, tačiau apsauga nuo vėjo, dulkių, triukšmo bei kitų dirgikių bus visada šalia.
 • Sėkmingai stiklinami skirtingų dydžių bei konstrukcijų langai.

Tam tikra prasme įstiklintas balkonas tampa kambario erdve, kadangi jame tampa saugu laikyti daiktus, galima auginti augalus, šiltomis dienomis čia maloniai ilsėsis naminiai gyvūnai. Tai ypač aktualu pirmo bei antro aukšto daugiabučių gyventojams, kurie dažnai nesaugiai jaučiasi balkone laikydami, pavyzdžiui, dviračius. Kuomet balkonas įstiklintas – jis tampa kur kas saugesne erdve.

Balkonų stiklinimo nauda

Šiais laikais kalbėti apie balkonų stiklinimą net neverta, kadangi visi puikiai supranta, kad tai – puikus pasirinkimas. Visgi, jeigu dar dėliojatės pliusus ir vertinate situaciją – nurodome pačius pagrindinius privalumus, kuriuos padeda gauti įstiklintas balkonas.

 • Pirmiausia, žinoma, izoliacija. Statistika rodo, kad lietuviai dažniausiai tikslinasi balkonus todėl, kad siekia žiemos metu investuoti mažiau į šildymą. O rezultatas toks, kad – tikrai investuoja mažiau. Įstiklinti balkonai sėkmingai sulaiko net iki 30 % daugiau šilumos energijos.
 • Įstiklintų balkonų priežiūra yra lygiai tokia pat paprasta kaip ir įprastų langų. Vanduo ir kempinė – geriausios valymo priemonės.
 • Lengvas ir greitas montavimas – daugelio klientų džiaugsmas. Mes garantuojame, kad balkono stiklinimas nereikalaus iš jūsų nei laiko, nei pastangų.
 • Žinoma, papildoma apauga. Tiek nuo saulės, tiek dulkių bei kitų dirgiklių.
 • Garso izoliacija – komforto garantas. Ypač gyvenantiems mieste bei aktyviose gatvėse. Pamatysite, kad gyvenimo kokybė pagerėjo net kelis kartus.
 • Žinoma, anksčiau minėtas saugumas. Juk visi namuose namuose nori jaustis puikiai. Tokia smulkmena, kaip balkonų stiklinimas Šiauliai gali kelis kartus pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę.
 • Galiausiai – stilius. Būti tokiame balkone kur kas maloniau. Taip pat kur kas trumpiau sugaišite prižiūrėdami tvarką, kadangi balkone nebeliks sniego bei medžių lapų paliktų šiukšlių.

Sudominome ir norite sužinoti daugiau? Susiekite ir kartu surasime tobulą sprendimą Jūsų namams!

Balkonų stiklinimas ŠiauliaiBalkonų stiklinimasBalkonų stiklinimas Šiauliuose