Žiemos sodai

Žiemos sodas – labai populiarus šių dienų namų akcentas. Dėl savo įvairovės jie gali būti priderinami prie pastato stiliaus ir jo eksterjero. Žiemos sodo svarbiausias elementas – stiklas. Tik jis sukuria nepakartojamą jausmą, kad esi lauke ir kartu patalpoje. Taigi nuo jo tinkamo parinkimo priklauso žiemos sodo mikroklimatas. Naujausi pasiekimai stiklo gamybos technologijoje leido sukurti vadinamuosius funkcinius stiklus, kurie sugeba ne tik praleisti šviesą, bet ir atlikti dar papildomą funkciją būtent reikalingą žiemos sodui. Dauguma mano, kad šiuolaikiniams žiemos sodams apšildyti reikia papildomos energijos šildymui. Tačiau jie klysta. Žiemos sodui papildomos energijos nereikia, netgi atvirkščiai: per stiklus įšylantis žiemos sodas šilumą sulaiko viduje. Norint apsaugoti žiemos sodą nuo perkaitimo vasarą, jei jis yra pietinėje namo pusėje reikia naudoti:

imagesCA771OJB.jpgSaulės kontrolės stiklą – kuris padės apsisaugoti nuo perkaitimo karštuoju periodu ir sumažinti vėdinimo išlaidas.

Norint apsaugoti žiemos sodą nuo šilumos nuostoliu žiema, jei jis yra šiaurinėje namo pusėje reikia naudoti:

Šilumą taupantį stiklą – kuris padės sutaupyti didelį kiekį šilumos šaltuoju periodu.

Jei žiemos sode planuojate įrengti svetainę, joje turi tilpti nedidelis stalas ir keliatas kėdžių ar krėslų. Gėlės statomos grupėmis, nuo žemiausių iki aukštų, kad gražiai atrodytų ir jas tolygiai apšviestu saulė.

Stogas – sudėtinga ir labai svarbi žiemos sodo dalis:

Šiuolaikinės technologijos leidžia sumontuoti bet kokios formos stogą. Stogas turi būti atsparus smūgiams ir apkrovoms. Stogiui skirti stiklai privalo būti pagaminti tik iš laminuoto stiklo, kuris gaminamas klijuojant keletą stiklo lakštų specialia plėvele, kuri padidina saugumą, bet tai labai brangus malonumas. Daugumoje naudojamos polikarbonatinės plokštės MAKROLON. Jos yra lengvos, atsparios atmosferiniams poveikiams.

Manote, kad žiemos sodui nėra vietos? Klystate. Žiemos sodui įrengti tinka įvairiausios vietos: pievelė, terasa, namo ar statinio dalis. Jis tikrai pagražins Jūsų būstą ir suteiks jaukumo. Be to, nuolat galėsite grožėtis gamta.

Žiemos sodams naudojame itin kokybiškas medžiagas. Žiemos sodus mes gaminame iš plastiko ir aliuminio.

Patikėkite savo žiemos sodą mūsų komandai!

22.jpg