Plastikiniai langai Šiauliuose, Plastikinių langų kainos Šiauliai

Balkonu stiklinimas siauliuose

Iš ko sudaryti plastikiniai langai? 

Ar dar prisimenate vėsų rudenį, kai senų medinių langų rėmus reikėdavo kaišyti įvairiausiomis priemonėmis, pradedant vandenyje suvilgytu tualetiniu popieriumi, baigiant vata, lipnia juosta ir specialiomis šiltinimo medžiagomis? Tikriausiai ne, nes suskubote senus langus pasikeisti naujais, komfortiškais ir patikimais plastikiniais langais. Plastikiniai langai Šiauliuose daugeliui tapo nebe prabangos preke, tačiau būtinybe ir lengvai prieinamu pirkiniu. Nors daugelis plastikinių langų privalumus ir taip gerai žino, priminsime esminius. Taigi, plastiko langai atrodo estetiškai, yra labai patogūs ir lengvai prižiūrimi, apsaugo nuo iš aplinkos sklindančio triukšmo, nuo kaitros bei šalčio atitinkamais metų laikais ir pan. Daugelis įvardija ir patrauklią plastikinių langų kainą, juos lygindami su mediniais langais, kurie yra brangesni, o kokybe nuo plastikinių langų netgi atsilieka. Visgi, pagrindiniai kriterijai renkantis plastikinius langus turėtų išlikti šie: tai patikimumas, patvarumas bei aukšta kokybė. O ką ketinantiems pasirinkti plastikinius langus reikėtų žinoti apie jų elementus? 

 

Taigi, kokie esminiai langų sudedamieji elementai? 

Plastikiniai langai siauliuose

Profiliai. Plastikiniai langai nėra visiškai vientisa konstrukcija, nes juos sudaro daugybė elementų. Plastiko langą pirmiausia sudaro lango profilis. Profilis, kurio sudėtyje yra plieno, apsaugo langą nuo išsikraipymo ir deformacijų kintant aplinkos sąlygoms – tvyrant drėgmei, krintant, kylant temperatūrai ir t. t. Labai svarbi plastiko kokybė, nes ji lemia lango ilgaamžiškumą. Jei nesirenkate pigiausių siūlomų langų, kokybe neturėtumėte nusivilti. 

Plastikiniai profiliai – saugūs naudoti, juos galima pavadinti ekologiškais, nes jie yra perdirbami. Modernių technologijų dėka plastikiniai langai gali būti įvairių spalvų, matmenų. Šiuolaikiniai plastikiniai langai – saugūs, be švino ir kitų nuodingų elementų, išlaikantys tas pačias tvirtumo ir ilgaamžiškumo savybes. Todėl šiandien plastikiniai langai Šiauliuose yra tinkami eksploatuoti bet kokiose patalpose, jie nekelia jokios grėsmės sveikatai.

Stiklo paketai. Tarp plastikinių profilių įspraudžiami stiklo paketai, kurie bene daugiausia prisideda prie šilumos sulaikymo būste. Stiklo paketas užima didžiąją dalį viso lango, todėl jo šiluminės savybės yra labai svarbios. Dažniausia paketą sudaro du arba trys stiklo sluoksniai, tarp kurių likęs oro tarpas užpildomas sausu oru ar argono dujomis. Argonas – papildomas barjeras nuo šilumos nutekėjimo. Priklausomai nuo pasirinkto paketo, skiriasi paties lango šilumos laidumo koeficientas, kuris varijuoja nuo 0,7 iki 2,6 W/m2K. Kuo mažesnis šis parametras, tuo mažesnis ir šilumos laidumas, vadinasi, geriausi langai – prie kurių žymimas skaičius 0,7. Tokių plastikinių langų Šiauliuose kainos, nors ir didesnės, tačiau, lyginant su kitų langų tiekėjų, labai patrauklios. 

Kalbant apie stiklo paketus, galima rinktis ir tokius, kurie sulaiko arba labai gerai sumažina garsą, sumažina į patalpas patenkančios saulės šviesos kiekį, taip pat tokių, kurie laikomi saugiais – pagaminti iš laminuoto ar grūdinto stiklo, atsparūs dužimui, ir kitokių. 

Saugumui skirti apkaustai. Apkaustai, esantys plastikiniuose languose, saugo nuo vagių atakų. Apkaustai lemia ir varstymo patogumą bei paties lango stabilumą. Lango detalės sujungiamos viena su kita taip, kad nejudėtų, neslankiotų. Beje, apkaustais laikomi ir langų vyriai. 

Orlaidės, vėdinimui skirtos grotelės. Tai elementai, kurie pagerina cirkuliaciją, o tuo pačiu padidina ir komfortą. Plastikiniai langai su šiais elementais yra brangesni, tačiau omenyje turint tai, kad plastikinių langų Šiauliuose kainos – vienos patraukliausių Lietuvoje. Beje, rinktis langus su ventiliavimo sistema būtina ne visada. Verta apie tai pagalvoti, nes, pavyzdžiui, laiptinėje ar koridoriuje tikrai nebūtina montuoti atsiveriančio lango – tai patalpos, pro kurias praeiname, kuriose būname vos kelias minutes per dieną.

Plastikiniai langai siauliuose kainos