Apie mus

UAB „Langana“ įmonėms ir privatiems klientams siūlo platų gaminių pasirinkimą: plastikinius langus ir duris, balkonų berėmęs aliuminio ir grūdinto stiklo konstrukcijas, stiklines vitrinas ir pertvaras, terasas, žiemos sodus.

Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie konsultuoja, projektuoja, montuoja bendrovės gaminius. Visus senų langų demontavimo, naujų langų montavimo ir apdailos darbus UAB „Langana“ atlieka greitai, kokybiškai. Jau po 5 dienų nuo užsakymo pradžios jūs galėsite džiaugtis naujais langais. Visai produkcijai suteikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Siekdami tik geriausių savo darbo rezultatų savo klientams siūlome plastikinius langus atitinkančius aukščiausios kokybės reikalavimus. Langų sistema VEKA leidžia parinkti optimaliausią architektūros, stiliaus ir techninių reikalavimų sprendimą. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius galime pasiūlyti penkių ir šešių kamerų profilių VEKA sistemas: Perfectline, Danline, Effectline, Alphaline 90. Šios sistemos pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis, leidžiančiomis ne tik sumažinti šildymo išlaidas, bet ir didinančias stabilumą bei saugumą. VEKA sistemos pasižymi geriausiomis termo izoliacinėmis savybėmis. VEKA tai sistema, kuri pateisins Jūsų skonį ir reikalavimus.

UAB „Langana“ siekia išpildyti kiekvieno kliento pageidavimą. Todėl kokybė, kompetencija ir greitas darbų atlikimas – įmonės tikslas.

Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą