Terasų stiklinimas

1272908731_91476576_1-Zdjecia--Zabudowa-balkonowwerand-tarasow-1272908731.jpgVos sušilus orams norisi kuo greičiau atlapoti visus namų langus ir duris, kad galutinai pabustum iš užsitęsusio letargo miego ir lėkti bėgti kur akys mato. Bet, daugelio nusivylimui, pavasarinį polėkį išgarina paprasta realybė, nes iš daugiabučio toliau savo lango ar balkono nosies neiškiši. Žvelgiant iš penkto aukšto belieka pavydėti artimiausiems kaimynams, turintiems didelę ir plačią terasą.

Natūralu, kad šiltuoju metų laiku pagrindinis veiksmas persikelia į terasą, tampančią neginčijamu namų epicentru. Pastarųjų įrengimas ir puoselėjimas yra kiekvienam individualus. Lauko terasai reikėtų pasirinkti saulėtą, patogiai prieiti, tačiau nuo aplinkinių akių atribotą sklypo kampelį.

Lietuvoje populiariausios terasos – iš natūralios medienos. Verta pagalvoti ir apie kokybiškus, natūralaus medžio lauko baldus. Paprastai prie lauko terasų yra projektuojamas lauko kepsninių, židinio kompleksas, Gana dažnai terasos įrengiamos su stoginėmis. Lietuvoje populiaru įrengti peršviečiamos dangos stogines. Tai- vienas pigiausių terasos „uždengimo“ variantų, Šaltuoju metų laiku norint mėgautis terasoje prie kavos ar arbatos puodelio būtina įsistiklinti terasą. Stiklinimo budai yra keli. Terasų stiklinimas gali buti rėminis aliuminio ar berėmis naudojant grūdintą stiklą. Terasos stiklinimas reikalauja individualaus sprendimo atsižvelgiant į terasos dydi, terasoje panaudotas medžiagas ir užsakovo pageidavimus.

Patikėkite savo terasos stiklinimą mūsų komandai!

22.jpgimagesCA771OJB.jpg